Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szidják néha az op...

Miért szidják néha az op rendszereket?

Figyelt kérdés
nem annyira vagyok otthon a témában de pl amikor megjelent a win vista akkor azt is nagyon sokan ócsárolták, meg még a win 7 és kapott negatív kritikákat, miért rosszak? mi bennük a rossz h így lehurrogják?
2013. márc. 28. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor ilyent hallasz, akkor először azt figyeld meg, hogy ki mondja (van-e kompetenciája abban a témában megnyilvánulni), utána, hogy mit mond.

A Vista első kiadása valóban nem sikerült túl jól. Azok a gépek, amik XP-vel (majd később Win 7-tel is) tök jól mentek szenvedtek a Vista alatt. Egyértelműen elkapkodott kiadás volt. Persze az SP1 már állítólag jobb volt, de nem mindenkinek van kedve kétszer kísérletezni.

A Win7-nek is voltak/vannak/lesznek hibái, persze nem akkorák mint a Vistának, és persze a fanboyok ezeket a hibákat szeretik is kiemelni (lásd első bekezdés).

2013. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen rossz mert lehurrogják pl nekem a Vistával sem volt semmi bajom a Win 7 pedig a valaha kiadott legjobb windows.

minden esetre mindig lesz olyan akinél valami nem működik vagy nem megfelelően használja és így olyan hibák jelentkeznek nála amit nem a saját hozzá nem értésére hanem inkább az operációs rendszerre keni mert így egyszerűbb :)

2013. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de szerintem ez mindennel ígyvan nem csak az oprendszerrel
2013. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!