Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia GT430 driver frissítési...

Nvidia GT430 driver frissítési probléma?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha letöltök egy jogtiszta helyről driver frissítést a videókártyámhoz, azzal úgy szétkapja az egészet ahogy van? Úgy értem teljesen hibás lesz tőle, csupa szín a képernyő, és nem is érzékeli, hogy van benne videókártya. 3 szor próbáltam, mind háromszor újra kellett telepítenem az egész kártyám. Egy ismerősöm javasolta, hogy frissítsek rajta, de úgy látszik mégse kéne. A weboldalon mindent helyesen választok ki, kártya típus, op rendszer stb. Valamit be kéne még külön állítani ilyenkor? Vagy inkább hagyjam akkor a frissítést? Elfut minden játék amit szeretnék, csak a tanács miatt akartam frissíteni. Vélemények?
2013. márc. 29. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Vszínű nem jó ha frissíted. Le kéne szedned teljesen az előzőt amit előbb le is kéne mentened szóval macerás, és utána fölrakni újraindítás után az újat. De kipróbálhaszt többet is vagy frissítsd az oprendszered win 10 re azzal úgy sincs gond meg azért az új nv driverek arra készülnek elsősorban.
2015. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!