Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hozzáértők! Melyik a legjobb...

Hozzáértők! Melyik a legjobb vírusirtó és kémprogram figyelő?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó vírusirtót és egy kémprogram figyelőt, ami rögtön jelez, ha van valami gubanc. Ti melyiket ajánljátok? Melyik a legjobb? Inkább külön-külön program kéne, szerintem az úgy még jobb, talán nagyobb a biztonság... (?)
2013. márc. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
norton és avast jó mert mindent jeleznek... (egyszerre a kettőt nem lehet használni, mert nem bírják egymást és összevesznének..)
2013. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a pénz nem számít, akkor Eset Smart Security.

Ha árérzékeny vagy, akkor Avast Free.

2013. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Az igazság az, hogy pár napig a Spybot rajta volt a gépemen, de olvasgattam és arra jöttem rá, hogy ki kéne próbálni egy másikat is. Most Microsoft Security Essentials van a gépemen, de nem úgy vettem észre, mintha nem nagyon szerették volna egymást. Avastot hol tudom leszedni? És még egy kérdés: Androidos telón le tudok futtatni ilyen programot? Bocsi a sok kérdésért...:)

2013. márc. 29. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
beírod a googleba hogy avast free letöltése, androidra az avast mobile securiti van de ezt nem ajánlom mert sz*rra se jó nem találja meg a vírusokat és nem jelez csak eszi a ramot..
2013. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Létezik egy újfajta kémprogram elleni védelem, amely a billentyűzet titkosításon alapul. Csak egy érthetetlen szöveget naplóz tovább annak, aki rátelepítette (küldte) a gépedre a kémprogit.
2013. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Avast, vagy NOD32
2013. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!