Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom megnézni, hogy...

Hogy tudom megnézni, hogy milyen wifi illesztőprogram kell a géphez? Már feltettem mindent ami a gyári lemezen volt, de nem ismeri fel a vezetéknélküli hálózatot.

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyitod az eszközkezelőt és kiírja a wlan kártya típusát. Felmész a gyártó oldalára és leszeded a legfrissebbet. Vagy a pc gyártód oldaláról szeded le.
2013. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na itt a baj

nem ismeri fel a rendszer valamiért

eddig tökéletesen ment, szóval nem hardveres a gond, csak most újratettem a windowst és szivat

próbáltam h a win7 keressen magától, de nem talál

sajna egy ilyen kis noname gagyi laptop van, és a gyártónál se nagyon találok drivert

valahgoy pedig már megcsináltam egyszer, csak már 1,5 éve volt utoljára rendszer feltéve rá, azóta meg elfelejtettem hogy csináltam

van olyan progi ami meg tudja nézni, ha már a win nem képes rá, hgoy mi is van a gépben?

2013. márc. 31. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

everest home


vagy megnézed a kártyát. Lecsavarozod az alsó panelt és megnézed a mini pci foglalatban milyen wlan van milyen chipset stb.

mi a laptopod márkája típusa?

2013. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

inno vision

pontosabban gőzöm sincs

most vadászgatok driver keresőket, de kb esélytelen normális, működő dolgot találni

2013. márc. 31. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


és itt melyik?

2013. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megoldódott pár óra alatt...

kellett egy progi ami magától keresett, csak azzal is sokat szivtam, de már jó

2013. márc. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!