Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy Windows...

Miért van az, hogy Windows 8-hoz letöltöttem a Movie Maker-t, és nem indul el, mert dll hibára hivatkozik. Kell valami kiegészítő még hozzá? Amúgy van másik akár fizetős program PC-re, amivel képekből videót lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
írd le pontosan mit írt neked ki, mert lehet hogy le tudjuk tölteni neked a hiányzó dll-t! Amúgy adobe premiere is videó szerkesztő, meg a sony vegas is(bár azt nem ismerem)
2013. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyet letöltöttem, az valami népszerűbb dll hiba volt, aztán feltette. Utána már az EVR.dll-t kérte. Azt viszont nem tudom, hogy hova lehetne tenni..

Ezért akartam másikat keresni. Megnézem a másik 2-t, hátha bejön.

2013. márc. 29. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
a múltkor fent volt a win8, de csak a hozzá való movie maker kell hozzá
2013. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a windows 8-hoz való verziót a Microsoft oldaláról, de ilyen lett. Próbálkoztam többször telepíteni, vagy újra letölteni, de nem működött.
2013. márc. 29. 19:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Basszus, megvan, hogy miért nem volt jó..

A Windows 8 N-ben nincs media player, stb.. ezért a Movie Maker sem működött. Le kellett tölteni hozzá egy "Media Feature Pack" nevű patch-et, és már is működik. :DDD

De erre nem jövök rá, ha a Samsung Kies telepítése közben nem adja be, hogy kell a Media Feature Pack.

2013. márc. 29. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!