Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet újra rakni a...

Hogyan lehet újra rakni a gépre a Windows-t?

Figyelt kérdés
Azt szögezzük le, hogy egyáltalán nem értek a számítógépekhez. A gépemen egy nem eredeti windows 7 van. De én okos ügyes frissítettem, és most kb 20 percenként kiírja, hogy szoftverhamisítás áldozata lettem. Gondolom újra kéne tenni rá egy oprendszert (én windows 7et szeretnék). Ehhez kellene nekem egy türelmes ember, aki elmagyarázza (szájbarágósan) mit kell tennem. :) Várom a jelentkezőket..

2013. márc. 31. 19:10
 1/5 anonim válasza:
Próbálj itt rá keresni. [link]
2013. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok, meg találtam. [link]
2013. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért kár lenne. Főleg hogy előbb-utóbb ismét belefutnál ugyanabba a problémába. Frissítések nélkül létezni pedig nem túl egészséges.

Ha nem akarsz fizetni az oprendszerért és szabad szoftvert sem akarsz használni erre van szükséged:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videót, de az onnan indul, hogy már ki kell választanom a nyelvet. Hogy jutok el odáig?


A másik Windows Loadert meg csak egyszerűen letöltöm? Amikor rámegyek arra a három megadott lehetőségre, azt írja ki SSL kapcsolódási hiba.. :O

2013. márc. 31. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Opsz, tényleg. Nemrég költözött a dirtywindows, úgy látszik a fiúk még nem csiszolták tökéletesre az oldalt. De csak az átirányítással van a gond, kihagyod a címből a dereferert:

[link]

2013. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!