Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Earth probléma?

Google Earth probléma?

Figyelt kérdés

A Google Earth programot nem nyitja meg a gép. Rákattintok, utána 1 pillanatra lefagy, aztán elmegy a kép, utána meg csak egy nagy fehér lapot mutat a földgömb helyett.

Megpróbáltam a ccleaner-t, letöröltem és újratelepítettem, de semmi eredmény. Mit tehetnék ?


2013. ápr. 1. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Valószínű, hogy a program frissítette magát, és az új verziónak, valami nem tetszik a videógrafikai beállítások terén. Többször találkoztam már ezzel a hibával, de még a gép újratelepítése után sem oldódik meg a dolog.

A maximum amit tehetsz, hogy a mellékelt linkről letöltöd az 5.2 -es, vagy még régebbi verziót, és az működni fog rendesen. Tartalmát tekintve, természetesen mindegyik verzióban, ugyan az a bázis található, csak néhány "elhanyagolható" opció hiányzik belőlük.

[link]

2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!