Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki adobe flash...

Segítene valaki adobe flash player program letöltésénél?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon sok kérdés van már fent, de nő vagyok és csak felhasználó, ehhez képest úgy érzem megtettem ami tőlem telhető. Youtube-on megy a hang, fekete a képernyő. Firefoxot használok, kitöröltem mindent , flash playert, adobe X-et, letöltöttem, bezártam a böngészőt, telepítettem, megjelenik a programok között az Adobe Flash Player Plugin , de nem oldottam meg a problémámat. Valaki :(
2013. ápr. 1. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Még valami : Az Adobe Flash Payer és az Adobe Flash Player Plugin ugyanaz? Lehet , hogy nagyon hülye kérdés?
2013. ápr. 1. 19:35
 2/8 uno20001 ***** válasza:

Én ezen problémák elkerülése végett Google Chrome-ot használok, mert abban alapból van flash player.


Google Chrome letöltési link: www.google.com/intl/hu/chrome/browser/

2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 uno20001 ***** válasza:
Mégegyszer a link, hogy lehessen kattintani rá: [link]
2013. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Google Chrome jobb szerinted mint a Firefox? A telepítése után a Firefoxot hol tudom letörölni a gépről, mert az Uninstall Programs-nál nem találom ?
2013. ápr. 1. 22:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha letörlöm a ff-ot lesz olyan program ami nem fog mködni? Miben különbözik a két böngésző?
2013. ápr. 1. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt rakd fel firefoxhoz

2013. ápr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 uno20001 ***** válasza:

Ha letörlöd a Firefoxot, nem lesz olyan program ami nem fog működni. Szerintem a Google Chrome -hacsak egy kicsivel is de- jobb. Firefoxot úgy tudod letörölni, hogy belépsz ide:

Start menü -> Vezérlőpult -> Programok telepítése és törlése (vagy valami hasonló) -> megkeresed Firefoxot és és törlöd (jobb klikk Eltávolítás)

2013. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Végül a Chromot telepítettem, mennek a videók és pillanatnyi gondom megoldódott ( ugyan már a következő probléma jött vele, Adobe Sockwave Player után kiabált a chrome) és egyelőre a FF-ot sem töröltem.
2013. ápr. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!