Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent- Torrent másik...

Utorrent- Torrent másik mapába helyezése és fájl letöltött helyének megadása?

Figyelt kérdés

A következő a problémám:


letöltöttem egy bizonyos mappába a torrenteket!

Viszont most átrendeztem őket ,így a Utorrent nem képes észlelni a fájlokat (mint ha töröltem volna a fájlokat)!


Hogy tudom beállítani ,hogy a fájlt megtalálja a másik mappába is?



2013. ápr. 2. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Töröld ki az össze piros szálat és töltsd le újra őket de csak a szálat. Mi előtt le okéznád keresd meg a már letöltött tartalmat, talozd be. Így át fog menni ellenőrzésbe majd bezöldül és átmegy seedbe.

Akkor minden oké lesz.

Nekem egyezer ezt 45 szállal kellet megcsinálnom, de megoldottam :)


Remélem tudtam segíteni.

Béke

2013. ápr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! ;)
2013. ápr. 2. 21:34
 3/5 anonim válasza:
Ez a taktika akkor is működik, ha időközben átneveztem a fájlokat?
2013. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na de jó h erre jártam. Ha a forrás fájlt nem piszkálod, illetve csak a fájl neve más v a szálé a trackerben. De a tartalmát nem módosítottad akkor akár "Én pici pónim" néven is lehetnek a cuccok )Nem lesz semmi baj.
2013. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vegyünk egy példát, mert nem értem a legutóbbi választ:


Tehát letöltök egy filmet, pl. A remény rabjait, ami megjelenik nekem a D/Pöpec filmek könyvtárban az alábbi fájlnéven:

unknown-thshwshnkrdmptn.avi


Na, én ezt szoktam átnevezni, mert nem szeretem, amikor szinte minden magánhangzó ki van hagyva a fájlnévből, másrészt magyar címet adok neki. Tehát ánevezem "A remény rabjai.avi"-ra, de ezt már nem komálja a torrent kliensem, s nem találhatóként (vagy valami hasonlóképpen) fogja megjelölni. A lényeg, hogy nem tudok seedelni, pedig a fájl ugyanabban a mappában van. Mi a teendő?

2013. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!