Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy ilyen feladat a...

Van egy ilyen feladat a STARDOLLON Hogy "Öltözz fel az egyik szobában és mentsd el Szobastílusként"?

Figyelt kérdés

fel is tudom öltöztetni meg el is mentem de nem teljesíti a feladatot. Mit csináljak??

Hogy kell megcsinálni???



2013. ápr. 2. 17:21
 1/4 anonim válasza:
ne aggódj ezen én is sokat kílodtam! úgy kell hogy át mész a másik szobádba ( a kisebbikbe ) és bal oldalt van egy pici nyíl olyan ami a másik oldalon is van. katt rá arra! ott kijelzi az összes ruhád ott van hogy mentés szobastílusként kattints rá és adj fel ruhát a babádra majd ments el a lakosztályt ennyi. stardoll nevem: Toria.kid
2013. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de nem még így se engedi!
2013. ápr. 3. 17:00
 3/4 anonim válasza:
Szia! Sikerült már azóta? mert nekem is ez a feledat de nem megy :(
2013. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagyon régóta sd-zek már roy dollom van. szóval: ölözz fel abba a szobába ahol a gardrób van,mentsd.utána menj át egy másikba:bal oldalt nyíl,és ott fent van egy szöveg hogy ...kialakítása,na arra menj rá,és ott is öltözz fel majd mentsd el :)
2013. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!