Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Shockwave probléma . Megint....

Shockwave probléma . Megint. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy húszezer ilyen kérdés van, de nem találok megoldást...

Szóval 5 percenként összeomlott a shockwave plugin, eredetileg ezt akartam megoldani. Itt kiadott egy csomó kérdést. A válaszokból olyan könnyűnek tűnt, hogy le kell törölni a régit és telepíteni az újat.. De túlbecsültem a képességeimet.

Most már azt írja ki, hogy nem sikerült a shockwave flash betöltése és már videók sem mennek, meg semmi.


Valaki le tudná írni fogyatékosok szintjén, hogy mit kellene tenni?

Előre is köszi


2013. ápr. 3. 00:16
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és amúgy windows 7
2013. ápr. 3. 00:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés: az Adobe Shockwave Player letöltése az Asztalra innen:

[link]

Második lépés. Törlöd a régebbit. Ccleaner használatával a legegyszerűbb, bal oldalon: Eszközök, megkeresed és törlöd. (Eltávolitó futtattása).

Harmadik lépés: az ÖSSZES böngésző bezárása, mert csak akkor tud beletelepülni.

Negyedik lépés: az Asztalra letöltött fájl futtatása. Kicsit lassan szokta telepíteni, de nálam mindig sikerül.

2013. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Firefoxé: [link]
2013. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy töltöd le, hogy a SÁRGA CSIKRA kattintasz, Agree and Install now. (Töltés és telepítés).
2013. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen


esetleg még le tudnád írni, hogy pontosan mit kell kitörölni? Mert szerintem itt szúrtam el valamit.

2013. ápr. 3. 00:52
 6/7 A kérdező kommentje:
sikerült! kösziiiiii
2013. ápr. 3. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen. Adobe Flash Player plugint (Firefox-hoz) és az Adobe Flash Player ActiveX-et (Internet Explorerhez) ugyanígy kell cserélni. De azzal a böngészővel kell letölteni, amelyikhez használod. A Chrome-ba bele vannak építve a Flash Player és automatikusan frissiti.
2013. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!