Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas beugró szövegre...

Edzőbá kérdése:

Sony Vegas beugró szövegre hanghatás?

Figyelt kérdés
A videó kezdeténél egy címet akarok kiírni, de úgy, hogy a szöveg betűi egyenként jelenjenek meg és valami robbaó/ütő hanghatás legyen alatta, ezt hogyan tudom megcsinálni? Külön betűre hang effekt?

2013. ápr. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor nekem a videó vágásoknál, egy hangeffektre van szükségem, akkor ezt az oldalt veszem elő : [link]

Több 10 ezer hang áll a rendelkezésedre. A regisztrációt úgy cselezem ki, hogy a kívánt hangot lejátszom, és közben rögzítem egy hangfelvevő programmal. (pl Audiacity)

Majd a kapott mp3 fájlt beillesztem a videós szerkesztő megfelelő sávjába. Macerásnak hangzik, de megéri.

2013. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ma. :) Csak annyira bonyolultnak tűnik a Sony Vegas, h hihetetlen:D, de 1-2 dologra már rájöttem:D
2013. ápr. 4. 06:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan animációt hogy lehet beállítani szövegre, hogy egyenként dobálja az adott sor betűit?
2013. ápr. 4. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!