Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin letöltés? ( többi lent)

Origin letöltés? ( többi lent)

Figyelt kérdés
szóval...megvettem a bf3 premium edition-t, és a dlc-ket valami rémlassan tölti le...az lenne a kérdésem, hogyha leállítom/szüneteltetem őket, és kikapcsolom a gépet, akkor ugyanonnan tudom-e folytatni, vagy az origin ezeket törli, és előről kell kezdenem, vagy ami még rosszabb, nem is engedi előről kezdeni, mert nem tudom még egyszer használni ezt a termékkulcsot?

2013. ápr. 3. 20:28
 1/3 anonim válasza:
bár gondolom rájöttél már magadtól,de ha még se akkor ha megállítod,akkor a be nem fejezett letöltéseket előröl kell majd kezdened.az hogy miért lassú....lehet hogy az EA a fos már megintxP
2013. ápr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ööö, nálam simán onnan folytatta, ahol abbamaradt a letöltés - elment az áram, anyáztam is miatta rendesen, de nem volt gáz.


Egyébként meg nem biztos, hogy lassan tölti, csak a csíkot nézed? Összesen majdnem 20gb t tölt friss telepítésnél.

2013. ápr. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 2x hagytam abba bizonyos okok miatt,és mind a 2x előröl kezdte.vagy csak lehet hogy sokáig gondolkodott hogy hal is hagyta abba mert nem néztem csak pár másodpercig
2013. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!