Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 és 8 hiba mit tegyek?

Windows 7 és 8 hiba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap fel telepítettem a gépemre a win 8-at ( előtte win 7 volt ) tehát fel raktam de spanyol volt véletlen, raktam bele magyarosítást de az buggos volt. Sikerült találnom egy jó win8-at ami magyar is de, kiderült hogy a videó kártyám hóz nem adtak ki win8-as drivert, ami nekem iszonyat fontos egy komolyminecrat szerveremhez. Fel raktam egy angol win 7-et de ekkor mikor újra indult fent maradt a win7 és a 8-is és most eggyik sem működik a 7 ezt irja : www.kepfeltoltes.hu/view/130403/2013-04-03_20.55. 00_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg nem tudom hogy töröljem le őket és rakjak fel egy magyar win7-et. Hogy lehetséges?
2013. ápr. 3. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyar win7-et letöltöd, DVD-re kiírod. Amikor elindul a telepítő, mondod, hogy egyéni telepítés. A meghajtó beállításoknál kitörlöd a meghajtókat, újraformázod őket, és telepíted az oprendszert.
2013. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) ömm meg kérhetek valakit aki tud küldeni olyan torrentet ameik win bisztosan megy?
2013. ápr. 3. 21:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, és HDD-ről is jó a telepítés vagy csak dvd?
2013. ápr. 3. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:

hordozható meghajtóról bonyolultabb windows-t installálni

én dvd-ről jobban támogatom ;)

amikor ott lesznek a partíciók nyomd meg hogy haladó, majd a formázást

milyen videokártyád van?

2013. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fuu most így nm tom meg mondani mivel most a gépem igy használhatatlan és ki tudja mikor jutok dvdjhez:-) A laptop tipusa: HP presario cq56 100sh :-)
2013. ápr. 3. 22:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen most egy trágya galaxy mini-ről irok ami valami borzalom :-D
2013. ápr. 3. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyém se sokkal jobb, Galaxy Y. :)

Egyébként HD7990-em van, ehez van Windows 8-as driver. ;)

2013. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na most ki írtam egy win7-et magyart és be raktam és nem lehet cd-ről telepíteni semmi
2013. ápr. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!