Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem a Diablo 3-at,...

Akos003 kérdése:

Ha megveszem a Diablo 3-at, le kellesz tölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha megveszem a Diablo 3-at dobozos kiadás-ban,azt le kellesz tölteni,vagy pedig kapok egy CD-t és fel kell telepíteni?Ha le kell tölteni,akkor hány gigát?

Előre is köszi!



2013. ápr. 4. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem kell letölteni.
2013. ápr. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

"le kellesz tölteni?" :D Talán le kell tölteni, nem? Hol tanultad te a magyart?


Amúgy ha a dobozos akkor biztos lesz benne telepítő, bár nyilván ha online akarsz játszani fel kell majd patch -elned az aktuális verzióra.

2013. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a telepítő egy része (az alap verzió) megvan a lemezen is. Viszont első indításkor leszedi az összes patchet. Mivel nincs a játéknak offline módja, így a patchelés és az internetkapcsolat nem opcionális. Nincs net = nincs játék se.


A patchek méretéről nincs infóm. Szerintem többszáz mega lesz. Az alapverzióban, ami a CD-n van sok olyan változás nincs bent, ami később került a játékba.

2013. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közel 7 giga a játék asszem
2013. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Kapsz hozzá lemezt, arról fel tudod telepíteni, de utána netről szedi le a javításokat (nem sokat).

Jelen pillanatban 13 gigás a játék. Internet pedig folyamatosan kell hozzá, net nélkül nem tudsz vele játszani.

2013. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!