Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom a windowst újratelep...

Nem tudom a windowst újratelepíteni, egy hiba miatt. No such partition (Grub rescue). Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Évek óta xp volt a gépen, már nagyon le volt terhelve, és most akartam újratelepíteni.

Gondoltam megpróbálom win7- tel hátha rámegy, és ha nem lesz jó, akkor fölteszem az xp-t.

De telepítéskor töröltem, majd leformáztam a particiókat, és így lett 1 a 3 ból, de nem engedett tovább menni, pedig elsődleges a partició. Utána kiterjesztettem és csináltm 3 particiót, abból 2 elsődleges(magától lett elsődleges), a másik az semmi, de egyikre sem enged továbbmenni a telepítőben. Tudom, hogy rendszer típusú partició kéne, de nem tudtam, hogy hogyan csináljam azzá.

Erre gondoltam, hogy újraindítom, de újraindítás után már csak ezt a "No such partition - Grub rescue " hibát kapom, és nem tudom megnyitni még a lemez telepítőjét sem.

Mit csináljak?


Nincsen jó állapotról mentés a windowsról, hogy ha egyáltalán be tudná olvasni a gép a lemezt, akkor sem tudnám a windows javítással megjvítani.



2013. ápr. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

"és nem tudom megnyitni még a lemez telepítőjét sem. "


A BIOS-ban állítsd át, hogy ne HDD-ről bootoljon hanem optikai meghajtóról.

2013. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!