Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha XP-ről új, Windows 7...

Ha XP-ről új, Windows 7 operációs rendszert telepítek fel a gépre, felismeri magától a netet? (UPC kábelmodem hálókártyán keresztül csatlakoztatva)

Figyelt kérdés
Csak mert az XP nem ismerte fel, és segítséget kellett hívni a net beállításához, ezt Win7-nél nem szeretném, úgyhogy akkor inkább nem rakom fel, ha nem biztos, hogy magától felismeri...

#telepítés #Windows 7 #Internet felismerés
2013. ápr. 8. 15:43
 1/3 Hulioboy ***** válasza:
Felismeri... Bár nekem XP-n is felismerte
2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha UTP -n keresztül csatlakoztatod, akkor nem a modemet hanem a hálókártyát kell felismernie a Windows 7-nek. Hiszen utána már képes hálókari kommunikálni a modemmel TCP/IP protokollon.

Ha biztosra akarsz menni nézd meg, hogy van-e elérhető driver Win7-re a hálókaridhoz. Általában a hálókarik 60-70% -át amúgy magától beismeri a Win7.


Modem felismerési probléma akkor lehet, ha a kábelmodemet USB -n kötöd össze a géppel, ilyenkor ugyanis driver szükséges a modemhez.

2013. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is felismerte, nem emlékeszek pontosan, nem én telepítettem, bár először azt hiszem nem volt még hálókártyám hozzá, és azzal voltak gondok...
2013. ápr. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!