Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nálatok megfelelően működik a...

Nálatok megfelelően működik a Skype mostanában? Nálam miért fagy az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

A gépemen semmi nem változott, eddig kitűnően működött rajta a Skype.

Most kb. egy hete MINDEN egyes alkalommal, amikor be akarok jelentkezni LEFAGY, de úgy, hogy a gépen semmi más sem használható.


Ilyenkor csak a CtrAltDel kombináció után tudom leállítani a gépet, majd újra bekapcsolom. Ha újra elindítom a Skype-ot, simét lefagyasztja a teljes rendszert.


De csak a Skype fagyaszt, minden más megfelelően működik a gépemen.


2013. ápr. 8. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá.Régen az MSN csinálta ezt.Lehet,hogy ez az egyesítés bekavart valamit.
2013. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na, akkor itt ért véget a Skype by Microfos használata részemről. Miért rontanak el mindent, amit megvesznek?!
2013. ápr. 8. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg minden bezáráskor dobja az ablakát,hogy hibát észlelt és leáll.. Kalap sz.r lett ez a skype.
2013. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam semmi baj nincs. Frissíteni kéne srácok! Már 6.3.73-nál tart!


[link]

2013. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a verzió van meg. Mégis sz.r.

Azóta rossz, mióta msn címmel is be lehet lépni. Azóta mindegy, hogy melyikkel próbálok belépni: elindul a bejelentkezés, és lefagy. Továbbá a rendszert (4Gb memória, 200 Gb üres hely, stb.) is lefagyasztja. Minden más tökéletesen működik rajta, csak a Skype rossz. Közben újra is telepítettem a Skype-ot, de így is fagy.

2013. ápr. 9. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Haveromnak 16 giga rammal meg i7 is fagy.:( ezzel nem lehet mit csinálni.Hiába frissítesz.
2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor magában a programban van a hiba, és nem a helyi gépen? 16Gb-tal már azért durva... :S
2013. ápr. 9. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen programhiba.
2013. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megoldanom! Végre. :)
2013. ápr. 13. 12:41
 10/11 Ténia válasza:

Örülök, hogy sikerült megoldanod, de elárulhatnád hogyan, mivel én is hasonló problémával küzdök.

Köszi!

2013. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!