Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepireni a...

Lorel kérdése:

Miért nem tudom telepireni a Samsung galaxi tab 2re a flash playrt? Nem viszi a farmerama jätékot nem fogadja el a flash player programot! Azt írja ki hogy vagy nincs telepítve vagy nincs bekapcsolva a plugin, ilyet honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 11:59
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Talán azért nem viszi, mert Android 4.x-re nincs és nem is lesz flashplayer? Nem fejlesztik. Bár rémlik, hogy régi androidra is csak 10.2 és 10.3 volt és ott is csak némelyik procira. Viszont egészen biztosan NEM volt képes flash játékok futatására. A flash halott, már az Adobe is inkább ajánlgatja a saját HTML5 szerkesztőit. Mobilokra egyáltalán nem fejlesztik, számítógépre is nyögvenyelősen.
2013. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs Flash és mégis van. A tabletemen is van, 4.1-es JB alatt.

Innen tudsz letölteni például, több verzió is van. Nem minden böngészővel működik, itt ajánlja a Dolphin-t, nekem például azon nem megy. A Firefoxnál jó és a beépített android Browserrel is.

2013. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mármint itt:

[link]

2013. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!