Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Illesztőprogram, szkenner/nyom...

Barbapapa kérdése:

Illesztőprogram, szkenner/nyomtató HP PSC 2355 all-in one van valakinek?

Figyelt kérdés

Segítséget kérek!

Hol tudom letölteni a "HP PSC 2335 all-in-one" multifunkcionális gépemhez az illesztő progit?

Vagy ha megvan valakinek, elküldené?

Bárhonnan is töltöm le, mindenhol az installálásnál azt írja ki, hogy "HP psc 2350"-hez van, és nem dolgozik rendesen a nyomtató. Ennek a két típusnak 100% megegyezik az illesztő progija, vagy valami probléma van?

Az eredeti, vásárláskor kapott CD megsemmisült, ezért kérdezem!



#illesztőprogram #HP PSC 2355 all-in-one
2013. ápr. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a HP oldalán levők sem jók, akkor semmi!

[link]

2013. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy HP 5510-em van és a telepítő cd-je csak xp-re volt jó de váltottunk windows7-re. Csajhogy az op. rendszer nem volt eredeti így letiltottuk az automatikus frissítéseket.

Ha neked is win7-ed van akkor old fel a frissítésekről a tiltást és ilyenkor a windows updatéről automatikusan keres hozzé illesztő progit és működni fog. Majd megint tiltsd le.


Persze ha eredeti a win7-ed vagy més op rendszert használsz akkor nem szóltam :D

2013. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és ha sikerült az illesztőprogram érdemes megnézni a vezérlőpult-eszközök és nyomtatók megjelenítésén belül megnézni, hogy a HP PSC 2355 legyen kiválasztva alapértelmezett nyomtatónak!
2013. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!