Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem engedi telepíteni a...

Miért nem engedi telepíteni a nyomtatót? Mi az az illesztőprogram?

Figyelt kérdés

A nyomtató saját lemezével végig megyek a telepítési folyamaton, de aztán a legvégén kiírja, hogy as nyomtató nincs illesztve. Ez mit jelent?


[link]


Visszamentem ahhoz a lépéshez, aminél ezt az illesztést láttam, de ott se tudok mit kezdeni, ezt írja ki:


[link]


Szerintetek mit tegyek, hogy működjön? Azt jelzi, hogy alapértelmezettként telepítve van, de már sokadszorra megyek neki, és mégse érzékeli. Van ötletetek?


Megköszönném, mert lassan agyvérzést kapok :(



2013. jan. 5. 09:44
 1/7 A kérdező kommentje:

ja és plug and play módon nem látja a gép a nyomtatót ...

tiszta rejtély az egész

2013. jan. 5. 09:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Welcome to HP Driver world...


Ha a HP ugyanolyan pocsék minőségű nyomtatókat gyártana, mint amilyen vacak drivert adnak hozzájuk, akkor már rég csődbe mentek volna.


Csak próbálkozni tudsz, esetleg másik driver verzióval. Vagy használj Linuxot, ami kapásból kezelni fogja a nyomtatót és probléma megoldva.

2013. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de figy, a gép újra lett telepítve, és előtte működött rendesen!tehát teljesen érthetetlen a dolog, viszont nagyon gáz, mert baromira kellene ...
2013. jan. 5. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:

próbáld eszközkezelőben illesztőprogram frissítése a szgépen.

tallózd be a cdt.


ha nem segít

töröld a felkiáltó jeles eszközöket és próbáld újra.

2013. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

egyébként a HP sztem igenis baromi vacak minőségű nyomtatókat gyárt, de hát ez van ... én igazából ezt örököltem, bár a legújabb típusú scannelős-fénymásolósok is telepíthetetlenek normálisan.

Nem tudom, de nekem a HP-val nincsenek jó tapasztalataim.

2013. jan. 5. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a HP-t, de ez a legelterjedtebb nyomtató gyártó.

Lézerből mindenkinek Samsungot szoktam javasolni, tintásból meg Canont.

2013. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaja igazad van teljesen, na csak ettől függetlenül nekem még ezt valahogy fel kéne tennem a gépre :(
2013. jan. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!