Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani PowerPointban, hogy automatikusan induljon a következő dia?

Figyelt kérdés

2013-as verzióm van.

Azt akarom elérni, hogy a dia utolsó animációjának lejátszása után automatikusan jöjjön a következő dia. Magukat az animációkat kattintással akarom továbbítani, nem automatikusan.

A diák utolsó animációja az, hogy a szövegek kimennek a képből, és a köv. dián bejön az új szöveg. A baj az, hogy miután a szöveg kiment, megáll az üres háttérrel, és csak kattintás után indítja a köv. diát, és akkor jönnek be az új szövegek.



2013. ápr. 12. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az áttűnéseknél található meg legalább is a 2010-nél
2013. ápr. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de az a beállítás minden animációt automatikusan továbbít, nem csak a diákat. Én egy dián belüli animációkat kézzel akarom továbbítani, és csak az új diát automatikusan.
2013. ápr. 13. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Az animációknál is ott van

Eseményindító

indítás kattintásra

2013. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha az animációt úgy állítom be, hogy kattintásra induljon, és az áttűnéseknél beállítom, hogy automatikusan továbbítsa x mp múlva, akkor nem csak a diákat, hanem az animációkat is automatikusan lépteti, és nem várja meg az én kattintásomat.

Most próbáltam ki egy egyszerű szöveges bemutatón.

Ennek ellenére a másik bemutatónál - amivel kapcsolatban a kérdésemet feltettem - az automatikus továbbítás egyáltalán nem működik, hiába állítom be, és nem értem, hogy miért.

(Nem tartozik ide, de az érthetetlen programhibákat szemléltetendő megemlítem, hogy van az Excelben egy olyan függvény, ami a cella tartalmát számmá alakítja, ez az S() függvény. Ez a 2010-es verzióban hibás. Tud vele számolni a program, ha más eleve benne volt a táblázatban, de beírni már nem lehet, mert hibát jelez. A Microsoft fórumon jeleztem a hibát, el is ismerték, de ennek ellenére még a 2013-as verzióban sem javították ki!)

2013. ápr. 14. 03:46
 5/7 anonim válasza:
Én most ugyanígy vagyok a 2013-mal. Hiába akarom beállítani, hogy léptesse a diákat a kész bemutatómon 20 mp-enként, esze ágába sincs, pedig beírtam, hogy alkalmazza az összes dián. ? Szuper?
2015. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yrjon válasza:

Bolond helyen van! Már a hajamat téptem, mikor véletlenül megtaláltam:

----"Áttűnések" menüpont

-------a szalag jobb oldalán: Továbbítás

. kiveszed a kattintásra pipát és adsz egy időintervallumot alatta és.... láss csodát... jön a következő dia!

2015. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yrjon válasza:

Most vettem észre:

ezt ráadásul nem kell minden egyes dián végigbarkácsolni.

A bal oldalon, ahol a diák vannak egymás alatt, mondsz egy CTRL-A (kijelölöd az összeset) és egyszerre be lehet állítani az összes diára.

2015. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!