Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem rég fel tettem a Win7...

Nem rég fel tettem a Win7 Ultimate windowst. Fel is ismerte automatikusan A videó vezérlőt, A hang kártyát. De miért 64 mb ot ismer fel? és akad rajta minden?

Figyelt kérdés
Mikor játékot Akartam fel tenni rá Akkor a játék követelménye pirosan jelezte hogy kicsi a videó memóriám 64 MB és Alapból 256 os van benne. szóval 64 mb-ot ismer csak fel. hogyan tudnám ezt megnövelni hogy rendesen ki tudjam használni a 256-ot. drivert is szedtem le de semmi. akkor is ugyan az a beállítások maradtak. néztem AVG Videóvezérlő számozással vannak És Ha rá megyek az azonosításra akkor fel ismeri a Express Chipset Family . de nem tudom le ok ézni nem tudom mit csináljak valaki valami megoldást?
2013. ápr. 9. 08:40
 1/7 A kérdező kommentje:
VGA*
2013. ápr. 9. 08:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel tisztességesen a drivert és ne hagyatkozz a win automatikus drive-ére.
2013. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már tegnap fel tettem de fel is ismerte de ugyan az nem a bios ban kell valamit állítani?
2013. ápr. 9. 08:44
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Persze nem mond meg véletlenül se, milyen gép, milyen videokártya, milyen drivert raktál fel, semmit. Majd mi kitaláljuk, hiszen "látók" vagyunk, csak még nem estünk hozzá eléggé transzba.
2013. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez egy Laptop Compaq nx 7400 és Windows 7 ultimate rendszer fut rajta.

Adapterinformációk:


Processzor típusa Intel(R) GMA 950

DAC típusa : Internal

Adapter neve: Mobile Intel(R) 945 Express Chpiset Family

BIOS Információja: Intel Video BIOS


Összes elérhető Grafikus memória: 256 MB

Dedikált videómemória: 0mb

Rendszer videómemória: 64 mb

Megosztott rendszermemória 192 MB


nem mintha ez sokba segítene de el küldtem,hátha. :) 64mb videókártyával alig megy valami is ....

2013. ápr. 9. 14:29
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Szinte gondoltam hogy laptop, valami f*s Intel chipsetes IGP -vel.


Eleve hivatalosan nem támogatott operációs rendszert telepítesz és még elvárásaid vannak? Ráadásul egy olyan videokártya van a gépedbe, amire irodai alkalmazásokon kívül mást se bíznék. Szegény örül ha az Aero -t ki tudja nyögni valahogy, nem még utána még egy játékot. Itt az elérhető legújabb driver erre az IGP -re:

32-bit: [link]

64-bit: [link]


Ha nem javul meg legalább a dinamikus memóriafoglalás, akkor jobban jársz ha visszarakod az XP -t.

2013. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, És sikerült helyre állt mikor fel telepítettem !!!!!!!! Profi vagy !!! köszi még egyszer is. :))
2013. ápr. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!