Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-ról mi a véleményetek?

Windows 8-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen a kezelhetősége, tul van-e bonyolítva, úgy nagyjából milyen az egész program ?


Olvastam róla neten hogy nem a legjobb, meg hasonlók nekem még nem volt szerencsém hozzá, csak kíváncsiságból kérdezem.


2013. ápr. 12. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól olvastad akkor. Semmi értelme win7 et lecserélni win8-ra. Mert semmivel nem jobb. Csak szarabb. Kompatibilitásilag is még nem tart ott ahol kellene. És nem is fog. Nem hiába csinálják a win9-et. Win8-on már csak update-ekkel se nagyon lehet segíteni annyit hogy tökéletes legyen.
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számomra használhatatlan igaz nem is adtam neki túl sok esélyt- Kipróbáltam, de két nap után ment a format c:
2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rakás szar. nem értem miért vágják maguk alatt a fát és miért nem tudnak normális rendszert írni egy pcre és miért nem külön egy másik verzióba teszik pl. bele ezt az érintőképernyős támogatást, csempéket. nekem nem kell az biztos, a win7 még jó sokáig támogatva lesz úgyhogy marad ez. a másik az hogy nem fogok 2 évente azért új rendszert telepíteni mert képtelenek legalább 4-5 évig nyugton maradni.
2013. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!