Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NAGYON SÜRGŐS! Skype hibaüzene...

NAGYON SÜRGŐS! Skype hibaüzenet! Értelmes válaszokat kérek gyorsan?

Figyelt kérdés

Ha vazérlőpultról törölném a skypot ez a hibaüzenet jön be és nem tudom milyen forrásról beszél:

"The installed product does not match the *ok*

installation source(s). Until a *cancel*

source is provided or the installed product

and source are synchronized, this action

can not be performed.



Contact your administrator or product vendor for assistance. If there is matching installation source, type it below or click Browse to locate it.



Use source:

C:/ProgramData/Skype/*És egy csomó szám meg betű*

*Browse*"


Ha ok ra kattintok ez jön be: "The path cannot be found. Veryfy that you have access to this location and try again, or try to find the installation packege 'Skype.msi' in a folder from wich you can install the product Skype 6.1."



Fogalmam sincs hogy mit kell beírni a "source"-hoz, és azt se tudom hol az a bizonyos skype.msi, mert ott nincs ahol a gép mondja. HELP NAGYON FONTOS!



2013. ápr. 12. 19:40
 1/2 Emberek ***** válasza:
100%
ha lefotóznád az többet érne nekem, mint így vaktába lövöldözni. egyébként meg szerintem rakjad újra a skype-ot
2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, újratelepítettem, most már le engedi törölni.
2013. ápr. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!