Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Akadozik a League of...

Trolol92 kérdése:

Miért Akadozik a League of Legends ilyen gépen?

Figyelt kérdés
Minden Drivert ami létezik letöltöttem a gépemre hogy teljesen optimizált legyen.Intel Pentium D 3.20GHZ 3gb DDR2 ram 1gb Nvidia Geforce 220GT Hiába teszem Very low grafikára akkor is 25-30fps ha High-ra akkor 15-20 Fps ez miért van elvileg menni kéne ilyen gépen legalább egy 50-55 Fps szinten szerintem? Segítene valaki pls

2013. ápr. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen gépen csoda hogy elindult xd
2013. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kill yourself!
2013. ápr. 13. 16:59
 3/8 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Ne ragelj,tényleg szar géped van...Ha van valami háttérben futó szutyok miközben játszol kapcsold ki és LEHET hogy valamennyivel több fps-ed lesz.
2013. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ténylegesen nem a legjobb gép de nekem ne magyarázza senki ha egy pl: Bioshock 2 elfut full grafikán vagy egy Tera Online medium/high akkor nem hiszem h a LoLhoz egy nagy erőmű kell régi gépembe 1 gb os DDR1 memoria és Ati 9600-al ment (25-30fps) most meg pont evvel nem megy :P azért köszi a hasznos tanácsokat :D legalább olyat vártam volna cseréld ki a Hangkártyád vagy nézd meg hogy blokkolja e a routered a kimenti és bemeneti adatforgalmad vagy valami de sokra megyek veletek -.- :D
2013. ápr. 13. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

hmmm...sok szart futtatsz a háttérben. ennyi.


én gépemben csak 2 giga ram van és csak 2*2,6os a procija mégis simán viszi 50-60 fps körül többnyire. mondjuk nekem is van gép laggom néha...néha...ha mindenki egy helyen van és egyszerre elnyomja a spelleket akkor előfordul, hogy fél secre megakad de utána megy rendesen.


egyébként laggom akkor van ha a böngésző is fut mellette, mert kevés a ramom. de ez májusban orvosolva lesz :)


esetleg zárj be minden más szart amit futtatsz a háttérben...tuti valami fut ami megzabálja a ramod.


egyébként hány bites a wined? 32 vagy 64? mert pl 64hez 64bites winhez való driverek kellenek, hogy ne is említsem a sok egyéb más progit amit cserélni kell 64esre. mert ha ezt nem teszi meg az ember akkor a 32bitre való progik legalább 2X de ink 3X több ramot visznek a kelleténél, mert a rendszer emulálja 64es környezetben a 32es környezetet...

na jó asszem ennyi elég ennek nézz majd utána ha ez a helyzet áll fent...

2013. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ennél sokkal gatyább a gépem, mégis megy rajta. Vedd le az árnyékokat stb... Amúgy ne hallgass az ilyen vérpistikre, hogy egy alap game csak i5-ös gépeken meg 7950es karival indul -.-" És a lol az a játékok egyike, ami bármilyen gépen megy.
2013. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megoldódott a probléma Razer Game Booster minden felesleges programot bezár és így pörög 60 Fps-en :)
2013. ápr. 15. 17:43
 8/8 anonim válasza:
akkor most nekem segítsen valaki pls :D win xp, 4gb ddr2 ram, 512 videó karim van. eddig full minimumon jól futott a játék, 60-35 fps-el. egyszercsak történt valami. a pingem 50-80, az fps a szokásos 35-60 DE laggolok. azaz pl( van hogy megy a karim, megáll egy helyben mintha laggolnék aztán felgyorsul és megy tovább. vagy épp egy spell-t akarok eltolni, nyomom a hot key-t rákattolok valakire és semmi nem történik, azaz nem érzékelte abban a pillanatban a kattolásom.) nem vagyok hülye... semmi nem fut csak a LOL vírusírtót is szedtem le, megizzaztottam a gépem, kiírtottam minden gyanusat, a probléma változatlan...valakinek tipp vagy ötlet? JAH és a csavar: a 3v3 tökéletesen fut, az 5v5-el fordul csak elő ez a lagg. létezik hogy valami újszabású lol vírus?
2013. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!