Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft bejelentkezés hiba....

Minecraft bejelentkezés hiba. Mi a probléma? (lent)

Figyelt kérdés
Regisztrálok a neten a Minecraft oldalán, rámegyek az emailban kapott linkre, és a neten be is tudok lépni az accountomba, de a játékban nem. Azt irja ki hogy: 'login failed', de nem tudom mi a baja. Valaki segítene?

2013. ápr. 12. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
neked ilyen angol minecraftod van ugye itt egy link ez a hu minecraft it regizz és tölcsd le: [link]
2013. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak sokan azt mondják, hogy szar a colos22 féle verzió, meg hogy átverés, aztán nem tudom mi igaz belőle, de azért kösz
2013. ápr. 12. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs angol minecraftom de talán letöltöd rámész és beírod a neved jelszavad és belépsz ez nem sikerül és kijön két rublika az egyik a az ujrapróbálás a felső az alsó pedig az offine mod és arra rá mész és úgy is tudsz .van skyped vegyél fel bodnar.mark2
2013. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az sp-t s az jó
2013. ápr. 12. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
van skyped?
2013. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez itt kéremszépen hölgyeim és uraim, a 10 éves minecraft kockák beszelgetésének egy példája. Mellesleg megsúgom, kedves kérdező, hogy azért nem tudsz az "angol" (eredeti) minecraftba belépni, mert nem vetted meg...
2013. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és ha 10-11 évesek beszélgetnek neked azzal mi bajod van? zavar v mi? nekünk nem szabd?
2013. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát a mai 10-11 éveseknek nagy a szájuk...
2013. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Colos22 minecraft én se szeretem. Helyette inkább a WannaDo szerverén játszom, és a kliensével. Ajánlom neked is!
2013. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!