Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lan kábelen keresztül rendszer...

Lan kábelen keresztül rendszert hogy lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy p3 as laptop,amiben tönkrement a dvd olvasó. Usbről nem lehet telepíteni,de valami olyan van benne,hogy lan-on keresztül lehet bootolni,vagy telepíteni,nem tudom. ha valaki tudja hogy kell ezt csinálni,akkor szóljon. köszönöm!
2013. ápr. 13. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Telepítés az mindig helyi. Azt hálózatban nem lehet megoldani. Amit te láttál az BOOT.


Az annyit jelent, hogy a gép lekapcsolt állapotban is figyeli a LAN-on történő dolgokat. Amennyiben jelzést kap, úgy bekapcsol.

2013. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ez cumi nekem. :) akkor valahogy rendszert kell tennem a vinyóra,ami nem nagyon hisztizik a telepítés miatt. valamely másik gépbe kell betenem,aztán ugy rá valamit. köszi a választ. :) már nem halok meg hülyén. :)
2013. ápr. 13. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hálózaton keresztül lehet install lemezt is indítani és így tömegesen telepíteni lemez nélkül.

Ha az alaplap képes ilyenre.

2013. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom. én csak azt tudom,hogy ha rádugok a laptopra egy lan kábelt,onnan akar indítani valamit.... :)
2013. ápr. 13. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!