Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy Windows...

Miért van az hogy Windows 7-nél bizonyos időközönként az aktív ablak elveszíti a fókuszt?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró tud lenni főleg ha gépelek. Írok-írok egyszer csak nem ír mert a böngésző vagy éppen a Word elveszíti a fókuszt. De például teljes képernyőben való filmnézés közben is ez van. Megy a film és egyszer csak megjelenik a tálca.

2013. ápr. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami program futhat a háttérben ami aktívvá teszi.

Valamint van egy nagyon érdekes jelenség a win 7-nél amikor a kurzor fogja és elugrik, úgy, hogy nem nyúlsz semmihez, se a touchpad-hoz, semmihez és elugrik. Erre van egy program, ami ezt megakadályozza. Touchfreeze

2013. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Üdv! Megoldódott már a problémád? Ha igen, hogyan? Nálam kb. két hete jött elő ugyanez, már a hajtépés határán állok.
2013. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálam a T-Mobile-os USB modem szoftverje okozta ezt de kicserélték mert a szervízben is ugyan ezt csinálta.
2013. júl. 23. 00:03
 4/7 anonim válasza:
Hmm, én is használtam egy időben, sőt, mindent teljesen megbolondított (már meg volt törve, és ha megmozdult egy kicsit, azonnal szétkapcsolt), most letöröltem a programot, hátha.. Köszönöm a gyors válaszod, ha nem segít, megnézetem valakivel:)
2013. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, sikerült?
2013. júl. 25. 16:39
 6/7 anonim válasza:
Sajnos még mindig ugyanezt játssza, de nem is nagyon mertem benne reménykedni, hogy egy évek óta nem használt program most bolondítaná meg a gépem..
2013. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy USB-s wifi programja okozta ezt a jelenséget.
2014. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!