Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megérné váltanom...

Szerintetek megérné váltanom Windows XP-ről Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Nem kell feltétlenül Ultimate vagy Pro, elég lenne egy Home vagy Thin PC is. Főként zene szerkesztésre és játékra használom a gépet. A paraméterek: 2800+ Sempron (231-re húzott FSB-vel),2GB DDR1, Gainward 6600GT.
2013. ápr. 17. 22:39
 1/9 gelazso ***** válasza:
52%
csak azt ne . sok a biztonsági kérdés és sok progam nem megy vele
2013. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne,az xp már egy őskövület...

De nagyon harmat a procid.Érdemes erősebbet beszerelni.

Mondjuk az egész gép egy régi technika,de azért a többi elég lenne a 7hez.

2013. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A programomat már teszteltem Win7-en, és semmi gondja nem volt. Tehát inkább a teljesítmény/sebesség érdekelne.
2013. ápr. 17. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem. Erre a gépre XP való.

Valószínüleg működne rajta a Win7, de lomhább, nehézkesebb lenne, mint az XP.

2013. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a legjobb proci ebbe a foglalatba egy 3800+ Athlon 64. Szerintem annyit nem ér az egész gép, hogy vegyek bele egy újat :)
2013. ápr. 17. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:

A RAM-od még haggyán, de ez a : 2800+ Sempron elég gyenge szerintem.

Próbáld ki, aztán ha nem jó, vissza minden.

Clonezilla ingyenes, megoldható vele, hogy 5perc alatt visszatérj az XPhez.

2013. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azért azt tudhatnád,hogy a teszt szerinte egy p3as proci is elég a 7hez,gyakorlatilag meg másnapra töltene be a rendszer,ha bekapcsolod.

a 2800+ kb 2200 Mhz lehet,ha feljebb álítottad,az max +20% teljesítmény,és -5 év élettartam...De az se dob rajta annyit,mert túl gyenge.Ha nem cserélsz processzort,nem tudod normálisan használni a 7et,és vissza fogod tenni az xp-t.

Amivel érdemes,az legalább egy X2es amd,de nem biztos,hogy támogatja az alaplapod...

Ha nem akarsz rá költeni,marad az xp,vagy esetleg linux,vagy ubuntu(az is linux,de jobban néz ki).

2013. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
100%

Tegyél egy próbát. Addig úgysem nyugszol meg.


Nálam egy gépen Northwood magos 3 GHz-es P4-es procival 2 GB RAM-mal és HD3650-es AGP-s videokártyával nagyon szépen megy a win7.

Viszont tény, hogy a másik gépen Athlon X2 4800+ procival, 4 GB rammal és HD 4670-es videokártyával sokkal gyorsabb az egész.

2013. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint marad a Windows XP, amíg fel nem idegesít, és le nem cserélem az egész gépet :)
2013. ápr. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!