Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne megoldani? (hangok lejátszása különböző időpontoktól párhuzamosan) (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés

Azt hogyan lehetne megoldani, hogy egy zeneszám alá különböző effekteket bejátszok? Úgy kéne, hogy az adott effektek akkor játszódjanak, amikor én akarom (ez az időpont mindig változik, nem jó, ha egyszer összevágom, és utána csak lejátszom...)

Meg olyat is szeretnék, hogy megy az egyik zene, és adott időpontban elhalkul, de közben már hangosodik a következő szám (ezt is "valós időben"(gombnyomásra vagy vmi hasonló, egyszerű módszerrel) kéne megoldani...)


Gondoltam arra is, hogy egy mediaplayer-rel készítek egy lejátszási listát és csak klikkelgetek, de ez sem jó, mert több hang megy egyszerre, több ablakot megnyitva meg macerás...


audacity (zeneszerkesztő) programot is próbáltam. ezzel csak az a baj hogy előre meg kell szerkeszteni, nekem meg random időpontban kell egyből indítani a zenéket/effekteket (stb)


szóval valami olyan program kéne, amit be tudok magamnak programozni, hogy pl. az x gomb legyen a 10. szám lekeverése és a 11. szám felkeverése, y gomb a 15. effekt lejátszása stb.


Hogyan tudnám ezt megoldani? (MINDEN ÖTLET JÖHET!)


Előre is köszi!


2013. ápr. 18. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A Mixxx egy DJ keverő: [link]

A terminatorX pedig egy többsávos, valósidejű keverő: [link]


Szerintem neked ez utóbbihoz hasonló kell.

Ne kapkodj, ismerd meg!

Nagyon jól használható!

2013. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon köszi!

A terminatorX-et nem sikerült windowsra megszereznem, de ez a Dj program nagyon jó!

2013. ápr. 30. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!