Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » StrogDc-n ugyanaz az a nick...

StrogDc-n ugyanaz az a nick ugyanazt a fájlt tölti párhuzamosan, két hub-on egyszerre le. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 11:54
 1/5 Lakatos István ***** válasza:
Az illető is fenn van ugyanazon a két hubon, mint Te.
2008. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Csak meglepődtem, hogy ennyire egyszerű...:) Tehát ha mondjuk négy hub-on is egyszerre vagyunk, akkor négy letöltési folyamatjelzőt látok egyszerre a dc-n, melyeknél ua. az a letöltő személye, és ua. az a fájl töltődik le.

Csak azért magas, mert sokat dc-zek, mégis ritkán tapasztaltam ezt a jelenséget. Ezek szerint, ha egy "nick" egy fájlt tölt le, akkor azzal a személlyel csak egy a közös csatlakozási pontunk(hub) van?

2008. okt. 25. 13:04
 3/5 A kérdező kommentje:
-a....:)
2008. okt. 25. 13:05
 4/5 Lakatos István ***** válasza:
Lehet, hogy több közös hub is van, csak nincs elegendő üres slotod hogy még több szálon töltsön tőled. Én az ilyenektől mindig lekértem a file listát, mert ha ennyire érdekli ami nálam van, akkor hasonló az ízlésünk, tehát lehet hogy nála is van olyan, (film, zene) ami pont nekem kell.
2008. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi...:)
2008. okt. 26. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!