Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül letöltöttem ezt a...

Ktk312 kérdése:

Véletlenül letöltöttem ezt a pokki-t (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a gond, hogy letöltöttem és mindig újra indítja a gépet.

Tehát amikor bekapcsolom akkor egyszerűen levillan a gép és újraindul. Ezért a feladatkezelőben gyorsan ki kell nyomnom a pokki.exe-t...

Amikor meg kikapcsolom a gépet magától újra indul...


Ezer éves gépem van...


Már próbáltam csökkentett módban is eltávolítani, a mappáját sikerült, és a programok telepítése törlésénél is sikerült, viszont ha normál módba futtatom akkor megint ott van... Most már csökkentett módban nem látom h töröljem... Viszont normálban amikor megpróbálom letörölni akkor újra indítja a gépet...


Hogy tudnám eltávolítani? Holnap után jön bátyám és nem szeretném ha megszidna XD


Előre is kösz a válaszokat.


2013. ápr. 18. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
rendszervisszaállitás arra a dátumra mielött elszetted volna. Esetleg drasztikusabb a formatálás és újratelepités
2013. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Holnap után jön bátyám és nem szeretném ha megszidna"

Pedig fog...

De sztem eddzed az arcbőrödet is!


Amúgy: csökkentettben elindítod a gépet -> futtatásnál regedit megnyit -> pokki.exe-re rákeresel -> ami ráutalót találsz azt kitörlöd (sztem kb. egy tucatnyi lesz) -> ha már nincs több, akkor a futtatásnál msconfig elindít -> kiveszed a pipát előle (mivel kitörölted a pokkit, ezért már lehet, hogy más néven fut, de azt meg látod majd itt az msconfigban, és akkor meg arra keress rá a regeditben, ne pedig a pokki.exe-re) -> kitörlöd a mappáját, mert már újra létrehozta (az msconfigban vszeg írja, hogy honnan indul) -> normálban elindítod -> esetleg egy vírusirtást megejtesz

2013. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!