Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb? Medal of Honor...

Melyik a jobb? Medal of Honor Warfighter vs. Crysis 2 (főleg multiplayerre gondolok)

Figyelt kérdés
Megszeretném venni valamelyiket, de még nem döntöttem el melyiket.
2013. ápr. 20. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
crysis 2
2013. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a moh w egy szutyok, a crysis 1000x jobb, vagy még ennyiért valamelyik cod vagy bf
2013. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát CoD-ot inkább nem, az árából a csak CoD 4-et tudnám megvenni... Battlefield-ből meg megvan a Bad Company 2 (amivel nem tudok játszani...) és a 3 (ami most a kedvenc játékom).
2013. ápr. 21. 07:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a Crysis 2 és a 3 (amit a gépem nem bír el...) Single Playerben erősebb, mint multiban, csak én már másik gépen a 2-ét legalább 5-ször nyomtam végig, a 3-ét meg 2-ször.
2013. ápr. 21. 07:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én a Medal of Honor 2010-et végignyomtam, de nem mondtam, hogy "húú de sz@r", és már nem is tudom hol hallottam először a róla szóló kritikákat, de meglepődtem... Azaz a mohw sem tudna felidegesíteni, inkább az alapján választok, hogy melyikben van a több dolog (map, fegyver, stb.).
2013. ápr. 21. 07:39
 6/7 A kérdező kommentje:
De Crysis 2-nek van map editorja, így ha megunom a multit meg a single-t is, akkor lehet vele foglalkoznom (a Cryengine 3 free sdk-t ma is használom).
2013. ápr. 21. 07:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én a Crysis 2-nél döntöttem.
2013. ápr. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!