Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Games for Windows live-ba...

Games for Windows live-ba próbálok bejelentkezni, de egy 80070005 hibakódot ír ki, és nem enged be. Próbáltam rendszergazdaként futtatni, gépet újraindítani, de nem megy. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Azért is idegesítő, mert a webes felületen megvettem egy játékot, és nem akarom hogy kidobott pénz legyen.
2013. ápr. 21. 20:42
 1/1 minimalis ***** válasza:

Anno én is megvettem valamit rajta, nekem is dobott valami hibát, bár meg nem mondom már neked, hogy mi volt a konkrét hiba kód. Nálam a gond az volt, hogy túl szigorú volt a NAT beállításom. Sajnos nem volt hozzáférésem a routerhez, tehát nekem kidobott pénz lett, lehalábbis az online multiplayer része nem ment a játéknak.


Tehát azt ajánlanám, hogy először próbáld nézd meg nincs-e letiltva tűzfalban a gfwl/xlive valamelyik komponense. Ha nincs, akkor próbáld meg a router beállításait módosítani. (tűzfal, protforward, stb)


Ha ezek nem mennek és tudod, hogy nem a hálózat a gond, akkor még próbáld meg, hogy adminként(rendszergazdaként) indítod a programot, lehet hogy csak frissíteni akar és nincs meg hozzá az engedélye.

2013. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!