Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy IBM Thinkpad R51E...

Van egy IBM Thinkpad R51E laptopom és miután újraraktam bármiféle programot rakaok fel (audio, hálozati, videokártya) nem történik semmi pedig erre való progikat keresek laptop név alapján, használtan kaptam! Vid kari, hálozati, Audio, (xp) Ötlet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Innen töltötted le?

Ha ezeket a programokat rátöltöd a gépre, semmi látványos nem történik. Videó kártyánál pl felbontás növekszik.

2013. ápr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen innen,és egyedűl ikerűlt azt elérnem,hogy a video kártya sikeres lett a többi dolgot is felraktam,de semmi nincs,az eszközkezelőben,még mindig az audio,és a hálozati rész nincs felismerve!Nemtudom mi lehet vele!
2013. ápr. 23. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le az AIDA programot, telepítés után futtasd le, és kiírja majd, hogy milyen hardverek vannak a gépen. Ha használt a gép lehet, hogy már nem az eredetiek.

Utána azokra kell rákeresni, és telepíteni

2013. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom,pedig mar az everest-el is probaltam,de semmi hiaba toltom le nemjo,es mielott ujrarktam ment minden,ugyan ugy xp volt!csinaltam mar par gepet de ilyet meg lattam:\
2013. ápr. 23. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] nekem ezek a driverek vannak rajta.
2013. ápr. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is es a Lenovo oldalarol ezeket lehet leszedni!
2013. ápr. 24. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!