Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teamviewer_service. Exe-t nem...

Teamviewer_service. Exe-t nem tudom leállítani. Folyton benn van a feladatkezelőben. Hogy tudnám onnan kivenni anélkül, hogy a programot törölném? Miért fut a háttérben folyamatosan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 11:18
 1/7 anti paladin ***** válasza:

ezért:

[link]

2013. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teamviewer beállításoknál kiveszed a pipát onnan, hogy automatikusan induljon a rendszerrel.
2013. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem. Nincs bepipálva, hogy induljon a teamviewer a windowsal együtt. Akkor ez tulajdonképpen valami vírus? Arra gyanakodtam, hogy esetleg információt juttathat ki, mint egy keylogger, bár túl nagy cégnek látszik, hogy ilyet megmerjenek tenni. Vagy csak abban segít, h ne hatoljanak be a gépbe engedély nélkül? Mennyire van szükség a futtatására? Ha nem fontos szeretném kikapcsolni.
2013. ápr. 24. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:

jah, hogy ez egy céges gép! A

kkor a helyedben semmiképpen sem piszkálnék bele!

Egy cégnél joguk van hozzá (feltéve ha ezt veled is közölték) a számítógép megfigyelésére, a céges emailjaid olvasására, stb.stb.

2013. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem céges, telepítéskor arra mentem, hogy otthoni felhasználó. (Ingyenes licensz, csak személyes használat esetén) Végignéztem a beállításokat. Kivettem az automatikus frissítést is, hátha ez miatt van benn folyton. De ha bezárom a feladatkezelőben akkor újra elindul.
2013. ápr. 24. 11:39
 6/7 asddaasdda ***** válasza:
start menü --> futtatás---> beirod msconfig és enter nyomsz --> ott automatikus indulás és kiveszed a pipát a teamwiew elől --> nyomsz egy alkalmazás-t --> kilépés --> újrainditás
2013. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Startba beírod: cmd

Jobb klikk rá, majd Futtatás Adminisztrátorként

Ha kész van akkor írd be :

"taskkill /F /IM Teamviewer_serice.exe" és nyomj entert (" Jelek nélkül")

Ennyi! Ha nem megy akkor Start > taskmgr.exe > Futtatás Adminisztrátorként > Minden felhasználó feladatának megjelenítése > Keresd meg a Teamviewer_service.exe-t > Klikk rá > Nyomd meg a Delete gombot > Nyomd meg az entert. Kész

2014. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!