Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Microsoft...

Letöltöttem a Microsoft Office 2007-es verzióját egy bemutató elkészítése miatt, de a suliban nem ezt a kiadást használjuk, ezért szeretném visszaállítani a 2003-ast! Hogyan tudnám?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Letörlöd a 2007-est és felteszed helyette a 2003-ast. Amúgy ugyan úgy tudnia kéne kezelni a prezentációt attól függetlenül hogy 07-es vagy 03-as.
2013. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 geiszla ***** válasza:

ha nem törölted le a 2003-ast (és egyáltalán rajta volt a gépen), akkor a telepítési helyén (eredetileg: Program Files\Microsoft Office, vagy 64bites windows esetén: Program Files (x86)\Microsoft Office) meg kell hogy találjad a (.exe) filet.

Ha ott nincs meg, akkor mindenképp újra le kell töltened, vagy telepítened CD-ről.

2013. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 geiszla ***** válasza:
*a telepítési hely almappáiban is lehetnek az exe-k.
2013. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:

Dobd ki a fenébe az Ms-Officet, és telepíts LibreOfficet. Az a 2003-ra hasonlít, de mindkettőt tudja, a beállításoknál meg tudod adni, melyik legyen az alap, továbbá ingyenes és jogtiszta.

[link]

2013. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) És azt esetleg tudjátok, h miért nem tudja lejátszani a prezentációt, amit 1 hete csináltam, és éppen akkor töltöttem le a 2007-es verziót?
2013. ápr. 28. 20:36
 6/10 tabaki ***** válasza:

El sem indul, vagy bizonyos dolgokat nem jelenít meg?

Nem egyértelmű a számomra, hogy melyikkel készítetted, és melyikkel akarod indítani, illetve, hogy ugyanott próbáltad-e ki, ahol megcsináltad. Ha korábbi változattal játszanád le, el tudom képzelni, hogy nem ismeri fel a formátumot.

Kérdés az is, hogy mi minden van a prezentációdban. Ha mondjuk videó is, ellenőrizd, hogy a hivatkozások stimmelnek-e. Lehet, hogy a képeket sem ágyazza be, erre nem emlékszem, és most nem tudom kipróbálni, nézz utána.

2013. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a 2007-es office alapból más fájlformátumba ment, mint a korábbiak (azok nem is ismerik ezt a formátumot), talán azért nem tudod megnyitni.
2013. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tabaki ***** válasza:

"alapból más fájlformátumba ment"


PPT-t is? Ezt nem is tudtam, igaz, hogy nem is használok MS-Officet.

2013. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, .pptx-be menti nem .ppt-be.
2013. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :) Megpróbálom újra letölteni a 2003-ast, esetleg nem tudjátok honnan tudnám letölteni?
2013. máj. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!