Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Microsoft PowerPoint bemutató...

Microsoft PowerPoint bemutató (2003) Hogy lehet a diából videót formázni?

Figyelt kérdés
Hova kéne kattintanom.. ?? Csináltam egy egész aranyos videót amit csak a Diavetítésnél tudok eddig megnézni... de szeretném ezt normálisan.. mint egy filmet.. úgy elkészíteni.. hogy a Youtubra feltehessem.... Valaki tud ebben segíteni?? ! :)
2011. jún. 19. 18:47
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Online: ppt fel, videó le:

[link]

2011. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár.. ezek nem sokat segítettek! :S
2011. jún. 19. 19:21
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Hát, mivel a powerpoint-ból nem fogsz rögtön videót menteni, ezért kell valamilyen program.

Az első három letölthető program, az utolsó egy online konvertáló.

Ha ezek nem segítenek, akkor nem tudom mi...

2011. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D Sokat segítettél! :) Le is töltöttem az egyiket! :) és most?? Ezt a Programot hogyan tudom majd használni?? :) Remélem még tudsz segíteni! :D
2011. jún. 19. 19:34
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Mondjuk melyik az az egyik?
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A második link! :)
2011. jún. 19. 19:41
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Letöltöttem, kipróbáltam, működik.

Program elindítása után New Task. Meg kell keresni a bemutatót.

Ha ki van választva feldob egy ablakot, ahol a videó formátumát lehet kiválasztani (én avi-t választottam).Csak a fenti zöldek közül tudsz, mert ez nem a fizetős verzió.

Alatta lehet zenét alárakni (ki van pipálva az Enable Sound), Add audio file-nál lehet mp3-at alárakni.

Transitions... meg lehet adni, mennyi ideig legyen átmenet az oldalaknál.

Szerintem minden más maradjon, esetleg a Profile után lehet a High Quality-t kiválasztani a jobb minőségért.

Legalul van a kimenet könyvtár, ahová menti, illetve itt lehet megadni hová mentse.

Nagyjából ennyi.

2011. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült! :)
2011. jún. 20. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!