Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Név levédés Hamachi-s szerveren?

Név levédés Hamachi-s szerveren?

Figyelt kérdés

Pár haveromnak futtatok egy Hamachis szervert délutánonként. Egyeseknek nagyon bejön, hogy az én nevemen lépkedjenek be. Erre létezik valami megoldás?

Sajnos abszolút kezdő vagyok ebben, fogalmam sincs hogy mit kell hozzá letölteni, illetve föltelepíteni.



2013. ápr. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak pluginnal tudod megoldani. Vagy a legegyszerűbben beírod a whitelist-be a neveket hogy kik léphetnek be. Tehát ha már egy karakterrel is eltér a név, a whitelist-el szemben, akkor nem léphetnek fel. A te nevedet viszont nem írod be. Így nem tudnak feljönni a te neveden. Ha jól tudom te így még be tudsz lépni mivel te futtatod a szervert, de ebbe nem vagyok 100%osan biztos. Ezt próbáld ki.
2013. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem működik a whitelist sem. Beírtam hogy /whitelist on, majd /whitelist add <név> paranccsal hozzáadtam mindenkit, kivéve magamat. Ezután megkértem mást, hogy jöjjön be a nevemmel, és be tudott jönni.

Tudnátok valamit mondani erről a pluginről?

2013. ápr. 30. 20:15
 3/4 B Bence00 válasza:
Töltsd le az AuthMe plugint,rakd be a plugins mappába,és restart szerver.Ettől még fel tudnának menni a neveddel,de jelszót fog kérni,ha nem tudják,akkor a szerver kickeli őket.Illetve majd a plugin inditás után be kell irni a /register jelszó jelszó parancsot.
2013. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá hogy plugin csak bukkit szerverre jó.
2013. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!