Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » System care. Hogy lehetne...

System care. Hogy lehetne törölni?

Figyelt kérdés

Magától rajta lett a gépemen nem tudom hogy.. csak annyit vettem észre hogy a netről kidobott majd rajta lett a gépen és nem tudtam semmit csinálni, nem jött be semmi... csak én használom ezt a gépet úgy hogy kétlem hogy valaki rá rakta..

megtaláltam a mappát ahol van, 3 fájl az egész de csak kettőt lehet törölni de néha azok is magától ott lesznek megint. Nem tudok csak mappákat megnyitni és folyton bejön a system care hogy vírust talált pedig a nod32 nem talált. szóval akármit nyomok ott bejön egy oldal hogy rendeljem meg a system care-t

Segítsetek légyszíves nem tudok semmit csinálni most is más gépén vagyok :( !! előre is köszönöm



2013. máj. 1. 13:19
 1/5 fersk ***** válasza:
2013. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogyha nem jön be az internet akkor?
2013. máj. 1. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
probald csökkentett módba elindítani a windowst és úgy ki törölni az összes fájljait
2013. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fersk ***** válasza:
A programot másik gépen letöltöd, pendrive, telepíted a sajátodra, futtatod, log fájlt penre, másikon hijackthis.de oldalon analizálod, szemetet Te gépeden a lista alapján registryből törlöd.
2013. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2013. máj. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!