Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy 15 percenké...

Miért van az, hogy 15 percenként ledob az asztalra játék közben?

Figyelt kérdés
Pontosan 15 percenként leteszi az éppen futó programot tálcára, nem lép ki, csak leteszi, utána fel tudom hozni újra. Eredeti jogtiszta op rendszerem van,Win Xp, a laptop 4 éves és csak kb 1-2 hónapja csinálja. Miért van ez, és hogy lehet megszüntetni?

2013. máj. 3. 14:08
 1/5 Csiß ***** válasza:
Nekem win7 64bit csinálja (asztali gép) kb naponta egyszer random időben.Első körben virusírtóra gyanakodtam,de már nincs a gépen..szóval fogalmam nincs mi lehet.
2013. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a játék full képernyőn fut, akkor lehet, hogy valamilyen háttérfolyamat néha hivatkozik az desktopra, frissíteni akar rajta valamit, vagy ilyesmi. Ha ablakban fut, akkor viszont nem tudom. :(
2013. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiß ***** válasza:
Én is ilyesmire gondoltam csak nem tudom mi lehet.Fut a google drive,de ez régebben nem futott és akkor is csinálta.Fut még a hamachi,ati control panel vagy mi a fene a neve,és egy curse client nevű program.
2013. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha valamelyik futó folyamatnak van a jobb alsó sarokban az óra mellett ikonja (notification icon), akkor azt kapcsold ki, hogy ne mutassa.

De ez csak tipp. :)

2013. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Sokmindentől lehet. Egyetértek az eddigi válaszokkal, kiegészíteném még 1-2 -vel.

-A vírusírtó-n be kell kapcsolni a játékmódot.

-okozhatja hibás crack is, esetleg hibás patch a játékban.

-Esetleg a vidokártya beállításaiban, hogy a játék nem az asztal frissítési frekvenciájára van beállítva. saját tapasztalatom, hogy egyes játékok különböző VGA beállítást kívánnak el. Pl.: nálam a Mafia játéknál nem volt jó ha be volt kapcsolva az alternatív pixelközépponi és a 32bites Z-puffer (API specifikus beállítások)

-Hibás szektorok a lemezen (chkdsk)

-Registry hibák.

2013. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!