Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alapvető programokat...

Milyen alapvető programokat tegyek még rá az új gépre?

Figyelt kérdés

Vettem egy gamer konfigot,már rajta van windows 7.

Most rakom rá a Nero-t (Író program.) Mit kéne még feltennem?Vírusírtóból az Avira Control Centert tettem (1 évig ingyenes.)

Kéne még a powerpoint,microsoft word,excel,meg ilyen programok..ezeket hol tudnám letölteni?

Köszi!


2013. máj. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Jajmár. Ha nem nagyvállalatot üzemeltetsz, akkor:

[link]

2013. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi az alapvető program...mindenestre akármiket is telepítgetsz fel, lehetőleg startupkor lehetőleg ne induljon el a világ összes szolgáltatása. Részemről még:

-f.lux

-7-zip

-Opera

-HDD Sentinel

-Google Earth

-CCleaner (bár erre jóesetben félévent egyszer van szükség)

-Synctoy

-Maxview

-DaemonTools

-UTorrent

-Creative MediaSource Player (vagy más értelmes zenelejátszó, pl. AIMP3)

-Mediaplayer Classic + codec-pack (K-Liteot preferálom)

-Adobe Reader

-PDFCreator

-notepad++

-Photoshop

-Illustrator

-Inventor

-Vuescan


Utóbbiakra a munkám miatt van szükség, a többi szerintem meg elkél bárhol.

2013. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"-PDFCreator

-notepad++

-Photoshop

-Illustrator

-Inventor "

??? ezek kinek-minek alapvető programok? Fejlesztőnek és dizájnernek talán.

2013. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ezek kinek-minek alapvető programok?"

Nekem. Ez az én személyes listám, de ezt meg is jegyeztem a végén, nem tudom azt sikerült-e elolvasni, vagy a te géped hibásan jelenítette meg a hozzászólást (fogyatékos-e vagy)? De írjál még pár kérdőjelt, hátha távolabb kerülsz az analfabetizmustól. Kicsit offtopic, de akkor sem értem, - egyesek nem segíteni akarnak itt, csak a másik válaszadót támadni, hogy az beztos hülyeséget mond. Ezzel magadnak akarod igazolni, hogy te vagy az egyetlen okos ember a Föld kerekén, vagy mi? Írtam egy listát - az enyémet. A felét a kérdező tán nem is ismeri, de legalább ötleteket ad neki. Nyílván nem fogja feltelepíteni azt, ami neki nem kell. Szerintem ennyire egyszerű, de itt nem áll meg a történet! Kérem oda kell írni még nyolcszáz kérdőjelet és provokatív mondatokat, hogy bizonyítsuk: a másik válaszadó biztos egy barom, amiért ilyesmiket ír. Lehetett volna szépen is - netikett.

2013. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tiburtius ***** válasza:

defraggleg

cpuz

2013. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!