Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miután letöltöttem egy torrent...

Miután letöltöttem egy torrentet és áthelyeztem egy másik mappába és seedelni szeretném de nem seedel hogyan kell megcsinálni hogy az "utorrent" megtalálja azt a mappát amibe raktam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Újra berakod a torrent file-t amivel leszedted az anyagot, és kiválasztod neki hogy oda töltse le, ahova átraktad a letöltött fájlokat. Mivel már le van töltve, ezért nem fogja ismét letölteni ugyan oda ugyan azt kétszer, hanem csak fölül fogja vizsgálni a letöltött fájlokat, és már megy is a seed.
2013. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:
Értem ,hogy mit szeretnél. ,viszont csak egy megosztási mappát állíthatsz be (ahova letöltesz és onnan seed-eled). tehát nem lehet megoldani hogy mondjuk ezt ide azt oda teszek és onnan seedeli!
2013. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kkovax38 ***** válasza:
A csacsi2 válasza: nem megfelelő! Az interneten sok mindent meg lehet oldani. Portable módban még az egész torrent klienset is átviheted egy másik gépre, telepítés nélkül egy hordozható külső HDD, vagy nagyobb kapacitású pendrájvon. Ha mindkettőt magaddal cipeled egy külső adathordozón, akár nyaraláskor is magaddal viheted, ahol tovább tudod a seed kötelességedet teljesíteni. Nekem egy 2,5 "-os külső HDD-n van a Portable változat, ugyanott vannak a letöltött fájlok is, csak más könyvtárban. Bárhová elhelyezed a letöltött fájlt, újból felteszed a kliensre sed céljából, csak arra vigyázz, hogy a seedet a fájl új helyéről indítsd. Egyébként az első válasz tökéletes.
2013. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

kkovax38 Te nem érted mit írtam. Csak 1 megosztási mappája van egy kliensnek (legyen az portable vagy sem)!

Próbáld meg úgy beállítani a torrent klienst hogy a filmek mappából a filmaket a játék mappából a játékot seedelje... Érdekelne hogyan kivitelezed?!

A kérdés szerintem erről szólt és nem a hordozhatóságról.

2013. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kkovax38 ***** válasza:
Vitatkozni nem szeretek. Nem tudom hogy hány éve és milyen klienset használsz. Csak olyanra válaszolok, amit kipróbáltam, és 100%- ra biztos vagyok a kérdést illetően. Ezt is a gyakorlat igazolja. Egy HDD-t akár 5-6 vagy akár több részre is feloszthatsz. Ugyanúgy akár a filmeket, akár a zenét, vagy bármit külön külön particióba, vagy külön gyökérkönyvtárba töltsd le. Minden torrentnél a "cimkénél" minden fájlnál lehetőséged van megadni a letöltött fájl helyét is. Arra is van lehetőséged, hogy mindezt egy hordozható HDD-n alkalmazd. Az uTorrent is mint maga az internet, számos lehetőséget biztosít, csak meg kell találni azokat. Például a Filmet D:\, Zenét E:\, Ebook, pdf F:\, Prg, játék G:\, és így tovább, csak a géped kapacitásától függ hogy hány részre osztod a fetöltött fájlokat. Portable módban is így tehetsz, mivel egy HDD-t tetszés szerint feloszthatod. Csupán a kényelem miatt a legtöbb ember egy gyökérkönyvtárba tölti le vegyesen a fájlokat. Remélem elég nyílvánvaló a hogy előzőleg adott válaszom helyes volt. Ha nem hiszed próbáld ki. Példaképpen osszál fel egy 1TB HDD-t tetszés szerinti esetünkben 5 részre, egyenként 200GB-re. Felosztod a filmeket is: avi, mkv stb, a zenét: pop, mulatós, hip-hop. Tapasztalni fogod az igazamat.
2013. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

Leírnád akkor hogy ezt miként teszed? Mert a cimkézés nem jelenti a fájlok fizikai helyének változtatását.

[link]

A mappák beállításánál (letöltött fájlok helye) nincs lehetőség több mappa kiválasztására, csak 1 mappának van helye.

[link]


"hogyan kell megcsinálni hogy az "utorrent" megtalálja azt a mappát amibe raktam?"

Erre az első válasz tökéletes, meg kell adni a mappabeállításokban hogy az az 1 mappa hol van, de több mappát nem lehet kijelölni!

2013. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!