Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e ilyen képszerkesztő...

Létezik-e ilyen képszerkesztő program?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma voltam ballagáson és csináltam jó pár fényképet amik közül egyet fel szeretnék rakni az internetre, de azért nem raktam fel még eddig mivel más emberek benne vannak a képben és nem szeretném jogsértően felrakni. És az lenne a kérdésem létezik-e olyan program amivel ki lehetne árnyékoltatni, vagy felismerhetetlenné tenni ezeket az embereket. Tudom, hogy létezik olyan mód is, hogy ki vágom azt ami nekem kell a képből, de én inkább a felesleges embereket szeretném "eltüntetni" :)

És ha valaki tudja, hogy hogy kell az le is írhatná :)



2013. máj. 4. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Photoshop.
2013. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha jó kikockázva is,akkor így :


[link]

2013. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

Feltétlenül hallgass az elsőre, és vegyél negyedmillióért Photoshopot. Én például mélyen megvetem az olyan csórót, aki ahelyett ilyesmiket használ:

[link]

Nem pontosan a kérdésedre válaszol, de segíthet az oldalon a Gimp leírásában szereplő néhány link, annak is menj utána.

2013. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Photoshop trial (30 napossal) megcsináltam. De a photoscape megoldást külön köszönöm. Ment a zöld kéz.
2013. máj. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!