Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videoszerkesztes?

Szabi_ka97 kérdése:

Videoszerkesztes?

Figyelt kérdés
Kerlek irjatok le par olyan videoszerkeszto programot amivel tobb videobol tudok kesziteni egy videot vagyis egy filmszeruseget!Windows movie makerrel mar probaltam de szarul nez ki utana es minimum 1-2 ora kell nagyon lassu,es a sony vegason kivul mas programot mondjatok.
2013. máj. 4. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sony Vegas PRO az egyik legismertebb/leghasználtabb videószerkesztő program, és nem nehéz használni!
2013. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom letoltottem a 9-est es a 11-est is de miko elinditom ott mind ker egy csomo kodot regisztralni kell minden marhasag es nem tudom megcsinalni azon kivul valamilyen mas program?
2013. máj. 4. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg sok van Google is ki ad sokat de itt egy: AVS Video Editor
2013. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

A videoszerkesztő programoknak (a feladat nagyságától függően) mind szükségük van több-kevesebb időre, hogy a "készterméket" kiszámolják. Válogass kedvedre: [link]

Még azoknak a programoknak is kell számolgatniuk, amik szinte semmi mást nem csinálnak, csak az összefűzést. Mint például ez a program: [link]

2013. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek
2013. máj. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!