Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet úgy kivágni egy filmből...

Lehet úgy kivágni egy filmből egy részletet, hogy utána benne maradjon a filmben is? Vagy eleve ha kivágom akkor benne marad?

Figyelt kérdés
Az interneten olvastam a virtualdub-ról, és nagyon jól el is magyarázzák hogyan kell csinálni,( [link] ) de azt nem tudom, hogy akkor a filmből ez a részlet elveszik-e majd. Ha igen akkor tudtok másféle programot ajánlani amivel lehet. És lehetőleg valami egyszerűbbet (vagy az is jó ha utasításokat tudtok adni hozzá) mert nem vagyok valami profi ezen a téren. Köszönöm előre is :)

2013. márc. 29. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Van a mentés (save), és a mentés másként (save as). Az elsőnél megváltoztatod az eredetit a mentéssel, a másodiknál pedig új fájlt hozol létre, és az eredeti is megmarad. Ez mindegyik proginál így müxik.

Egy szoftverüzemeltetői, vagy egy ecdl vizsga időszerű lenne...

2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chello ***** válasza:

Egy másik bemutatós tananyag a Dub-hoz hangalátétről:


http://www.youtube.com/watch?v=G7GAenqXVns

2013. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Chello ***** válasza:

Csinálhattál volna másolatot és abból vágod ki.

Amúgy is jobb a másolattal dolgozni mindíg.


ECDL-en ilyeneket nem tanultunk az voltaképpen az Office csomag kezeléséről szólt.

2013. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3.

"ECDL-en ilyeneket nem tanultunk az voltaképpen az Office csomag kezeléséről szólt."


Mellékesen azért csak belejönne a mentés rejtelmeibe, ha már fájlokat hoz létre, ill. módosít...

Amúgy vszeg csak azért nem, mert annyira alap dolog, hogy manapság nem ejtek róla túl sok szót.

2013. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

És amúgy "a nem vagyok elég profi ezen a téren" a videószerkesztésre vonatkozott. Azzal még nem foglalkoztam és nem voltam biztos benne, hogy hogyan működik ott ez az egész, és gondoltam megkérdezem mielőtt valamit elrontok és elveszik valamim.

2013. márc. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!