Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítem a windows-t,...

Ha újratelepítem a windows-t, akkor a media player műsortárát meg tudom valahogyan tartani?

Figyelt kérdés
260 album van betöltve, elég macerás lenne most újra betölteni őket egyesével. nincs olyan megoldás, hogy a media player megjegyzi a műsortárat és mikor az albumok visszakerülnek a számítógépre oda ahol voltak minden működik? :D

2013. máj. 5. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom az újratelepítésnél minden törlődik és mindent újra fel kell rakni hiszen ez a lényege, hogy csontig lekopasszák és frissen rakjanak fel mindent.


A médiatár tartalma a gépeden van nem pedig egy külső internetes szerveren így nem tudod ismét ugyanúgy elérni.

2013. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

most azt hiszem tökön szurkálom magam és készülök az idegbajra xD

2013. máj. 5. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, kár lenne a tökeidért:)) Csináld akkor amikor úgyis fenn vagy a gépen a háttérben elszöszög a program te meg addig csinálsz valamit.


Nálam egyébként az van, hogy a több száz dalom egy nagyobb kapacitású külön pendrive-n van mp3-ban és onnan nyitom meg őket a playerrel. Fel sem teszem a gépre csak terhelné.

2013. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csacsi2 ***** válasza:
100%

Eszközök / beállítások / műsortár / mappák figyelése.

Kiválasztod a tároló mappát és felveszi őket a műsortárba.

[link]


Amennyiben szerkesztve van a számokban az ID3 rész (borító,előadó,szám címe,sorszám stb) akkor azt is hozzáadja!

A bemásolási beállításokhoz a műsortár fülön ezeket használhatod (pipa be) zenei fájlok átnevezése / átszervezése

[link]

2013. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:
100%

Amúgy meg itt tárolja az adatbázist (wmdb fájlok), ha elmented visszaállíthatod:

c:\Documents and Settings\felhasználónév\Local Settings\Application Data\Microsoft\Media Player\

2013. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez 1 hasznos info csak sajna már késő xD de azért köszönöm.
2013. máj. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!