Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-on hogyan tudnám...

Töltési László kérdése:

Windows 8-on hogyan tudnám azt elérni, hogy régebbi játékok is fussanak? Pl COD sorozat, sniperelite stb? FPS játékok érdekelnének főleg!

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

A Windows 8 egy hordó fos, az operációs rendszerek szégyene. Mint szakember, erősen javaslom hogy takarítsd le a gépedről és felejtsd el hogy létezik...egyszerűen egy förtelem az egész.


De ha mindenképp meg akarod tartani, akkor a kompatibilitási móddal kell kísérletezned...

2013. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
A COD2 multi nem fut az tuti, csak a single. A többi COD -ot nem próbáltam. Hamar felmérgesített és visszaraktam a 7 -est.
2013. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mysticista ***** válasza:
mint szakember?
2013. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mysticista ***** válasza:
nem tudom te milyen szakember vagy, de én a nap 14 órájában dolgozom különféle programok armadájával, windows 8-on és semmi problémám sincs vele. gyors, áttekinthető, munkaszoftverek tökéletesen mennek rajta. ja hogy játékra kell?? ja, hogy ezer éves játékra kell??? rakj fel egy win xp-t, gondolom a jaguar vagy a bugatti se gőzgéppel megy, vagy szén tüzeléssel.
2013. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Olyan szakember vagyok, akinek átment a keze alatt pár Windows már, kezdve a 3.11-essel, és van összehasonlítási alapom. De ha szétnézel bármelyik szakmai oldalon, egyetlen másik Windows-t nem ócsárolnak ennyien, mint a Windows 8-at. Biztosan nem ok nélkül (igen, még a Vistát se!)

És avval mi a gond ha játékra kell neki a gép? Az emberek döntő többsége másra is szeretné használni a masináját, mint játékra, ezért vesz PC-t. Egyrészt mert szövegszerkesztőzni, képeket nézegetni, filmeket nézni stb.stb.stb.stb. akar, másrészt nem akarja konzolon hülyíteni az amúgyis szegényes játékélményt. És végül: A konzolok nagytöbbségét tudod emulálni PC-n, viszont konzolon soha a büdös életbe nem fogsz PC-t emulálni, bármilyen fogadást állok.

Azt már csak súgva jegyzem meg, hogy a játékok bő 95%-a 2013 előtt készült...ergo nem Windows 8-ra...igen, a világ legnépszerűbb játékai jóval 2013 előtt készültek. Ha a Windows 8 nem tudja futtatni őket, az bizony nem a játékok hibája.

2013. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mysticista ***** válasza:
olyanok fikázzák a windowst, akik attól érzik magukat informatikusnak, hogy linux pingvin van a nyakukon fej helyett, akik fél napot fórumoznak egy ipv6-hoz, akik 3 napig hackelnek egy rohadt nvidia drivert, hogy egyáltalán működjön, és akiknek az oprendszerük képtelen felismerni a konfigjuk hardvereinek a felét. de ha valaki ettől érzi magát szakembernek, tessék. én is szakmabeli vagyok, de szeretek hatékonyan dolgozni, és nem napokat szopni alapműveletekkel. nekem tökéletes a next, next, done. német gazdaságban elég szépen megmutatkozott micsoda gdp visszaesést tud produkálni, amikor leállnak a microsoft rendszereiről és áttérnek másra. többmillárdos euróban mért kár a közigben. de tessék, lehet fikázni
2013. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a Windows-t fikázom, hanem a szar Windows-okat (Windows Vista, Windows 8), na majd pont a Linukszot fogom védeni, amin mégannyira se lehet játszani :DDD

Nekem speciel Windows XP van még mindig, ugyanis ha rászántak 10+ évet is a fejlesztésére, a Windows XP-re már azt lehet mondani hogy "nyomokban operációs rendszerre emlékeztető dolgot művel"....

És a mostani Windows-ok? Nemám leülnének és normálisan megcsinálnák az irreális foshalmazokat, neeeeeeeem, egyből új Windows-t állnak neki csinálni. Ezek az XP után megjelent Windows-ok egytől egyig félkész szarok, pluszmínusz 1 szervizcsomaggal ami mókusvakításnak is kevés...te megennél olyan ebédet amiben a szakács a fogásokat csak félig főzte meg? Na, kb. ugyanaz a helyzet ezekkel a modern, új Windowsokkal is. Hogy a programok jórészét nem képes felismerni & futtatni, az már csak a hab a tortán, de a sok balek idióta rohan a boltba megvenni a szutykot, mert orgazmusközeli állapotba kerültek a tapifelületes koncepciótól, hogy fúúúú ecsém, a Windows 8 már ilyet is tud, aztaaa...ja, oszt mire mennek vele? A tapizásos kreténség a netezésen meg pasziánszon kívül semmi másra nem jó, szóval a Windows 8 már itt, ennél megbukott de nagyon...

2013. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mysticista ***** válasza:
nem tudom miről beszélsz...nekem akkor más win8-am van :D konkrétan eddig ez a legjobb win, az xp után
2013. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!