Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs kép, mit tegyek?

Minecodus kérdése:

Nincs kép, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A számítógépem újratelepítettem,de a driverek nem voltak meg.Leszedted a Driver Scannert és az talált egy VGA grafikus cuccot.Letöltöttem,majd a gép feltelepítette.Kérte hogy indítsam újra a gépet.Újraindítottam,van kép,és minden szépen tölt,majd elment a kép és nincs semmi.A gép rendesen működik de kép az nincs.Légyszi segítsetek!A választ előre is köszönöm!:)

2013. máj. 7. 07:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor kérni szokta a jelszavat ott ment el a kép.Csökentett módban van kép(innen írok)de nem találom meg mi volt az,mit kell törölni.
2013. máj. 7. 07:56
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Szinte biztos, hogy a VGA driverrel van a baj. A jelszó kéréséig még "alap módban" fut a grafikus hardver, tehát addig működik, amikor pedig felbontást váltana, onnét nem jó.

Csökkentett módban keresd meg a Rendszertulajdonságok-Hardver -Eszközkezelő -Videokártyák útvonalon a "felismert" videokártyát, kattints rá a jobb egérgombbal, majd válaszd az eltávolítást.

Újraindítás után, a videokártya PONTOS típusával (vagy az alaplapéval, ha integrált vidikártyád van) keress a neten megfelelő illesztőprogramot hozzá.

2013. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezd elölről a telepítést és az ilyen driver varázslós progikat felejtsd el! Szedd össze a gyártók oldaláról a megfelelő drivereket és akkor menni fog a gép!
2013. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!